Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Ranking Tekken 3 Online – startujemy!

Data: 01.04.2010 |
przez: Dumian

Tekken 3 logoJako że końca dobiega cieszący się niezwykle dużą popularnością turniej Tekken 3 Online Reload Cup, a wielu graczy oczekuje kolejnych rozgrywek pragnę poinformować, iż startujemy właśnie z rankingiem Tekken 3 Online na PC, do którego tabelę, listę uczestników, możliwość rejestracji oraz wiele więcej znajdziecie na tej stronie. Rozgrywki te były długo wyczekiwane przez dziesiątki graczy lekko zawiedzionych poprzednią testową edycją. Wyciągając wnioski, wprowadzając wiele ulepszeń, idąc za sugestiami graczy, z bagażem doświadczeń poprzednich odsłon, mam nadzieję, że tym razem unikniemy problemów, które przyczyniły się do niskiej aktywności, bardzo licznej przecież ekipy, pod koniec minionej edycji.

Ranking Tekken 3 Online podzielony został na sezony, każdy z trwających 3 miesiące sezonów zakończony zostanie turniejem o nazwie Puchar Rankingu, wyłaniającym najlepszego gracza spośród osób najaktywniejszych i obstawiających czołowe miejsca w tabeli. Dodatkową motywacją do zabawy mogą okazać się nagrody, które planujemy wprowadzić jeśli ranking na dobre zadomowi się na scenie onlajnowych rozgrywek w Tekkena 3 i zdobędzie popularność wśród graczy.

Ranking Tekken 3 Online to wolne rozgrywki dla wszystkich – oznacza to, że można zapisać się w każdej chwili i grać kiedy tylko ma się na to ochotę bez narzuconych terminów czy rywali, tak więc to doskonała okazja dla początkujących graczy nie tylko by zdobyć doświadczenie, ale i śledzić swoje postępy w panelu gracza. Jeśli wcześniej nie braliście udziału w rozgrywkach online z obawy przed wysokim poziomem, szybkim odpadnięciem czy presją czasu teraz nic takiego nie będzie miało miejsca – sami decydujecie z kim i kiedy gracie!

Koniec pierwszego sezonu i początek pierwszego Pucharu Rankingu przewidziany jest na 30 czerwca. Zapraszam wszystkich do zapisów oraz dzielenia się swoimi spostrzeżeniami odnośnie rankingu na forum rozgrywek. Grajcie, pytajcie, dyskutujcie, aktywnie uczestniczcie w akcji odbudowującej lata świetności TK3Online, z sukcesem zapoczątkowanej przez turniej Reload.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat