Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Co nowego w świecie Dead or Alive

Data: 27.02.2010 |
przez: Dumian

Dead or AliveOd startu strony o Dead or Alive minął niecały miesiąc, a serwis już zapełnił się ciekawymi materiałami, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Poczynając od przedstawienia kim jest Rio z DoA: Paradise, wrażeń z gry na PS2 poświęconej Rio poprzez artykuł na temat marketingu Dead or Alive oraz temu jak promowano DoA2, a także ciekawy tekst stawiający tezę, iż najnowszy Dead or Alive to pomnik wystawiony kobietom, a kończąc na najnowszych screenach, trailerach oraz ciekawostkach.

Z ostatnich nowości warto nadmienić, że Tomonobu Itagaki dogadał się z Tecmo. Przedmiotem konfliktu były niewypłacone przez Tecmo należności dla Itagakiego. O odejściu Tomonobu Itagakiego z Team Ninja mogliście przeczytać już dosyć dawno temu. Czy ugoda Itagakiego z Tecmo doprowadzi do ponownej współpracy ojca serii Dead or Alive oraz Ninja Gaiden z byłymi pracodawcami?

Tego nie wiemy, nie wiemy też, czy zwiększa to nasze nadzieje na Dead or Alive 5, gdyż jak sam Itagaki swego czasu powiedział – zrobili dla bijatyk wszystko co mogli i nie mają powodu tworzyć kolejnej bijatyki. No cóż, powody zawsze mogą się znaleźć, tak więc pożyjemy zobaczymy.

Na zakończenie wrzucam japoński zwiastun Dead or Alive Paradise, w którym po raz pierwszy pokazano gameplay z najnowszego DoA oraz kilka ostatnich screenów poniżej. O ile tła nie są szczególnie dopracowane, tak trzeba przyznać, że modele postaci wypadają bardzo dobrze jak na możliwości PSP, oceńcie zresztą sami.

Więcej tutaj oraz tutaj.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat