Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Czwarte urodziny Honmaru!

Data: 13.08.2009 |
przez: Dumian

HonmaruNiewiele osób wie, że dzisiaj obchodzimy czwarte urodziny Honmaru – mamy już okrągłe 4 lata co daje w przeliczeniu 1461 dni, 208 tygodni, 48 miesięcy. Tak, to właśnie cztery lata temu sieć ujrzała pierwsze, raczkujące jeszcze wersje strony Honmaru. Serwis przeszedł barwną historię i szereg transformacji, poczynając od bycia pierwszą na świecie stroną przedstawiającą, na szeroką skalę, sposób na bezproblemowe granie w Tekken 3 Online, poprzez serwis o bijatykach online na Kaillerze, a kończąc na stanie dzisiejszym – najdłużej, nieprzerwanie od 4 lat, funkcjonującym obecnie serwisem o bijatykach w Polsce, z forum odwiedzanym przez świetnych ludzi, kanałem IRC dedykowanym fanom bijatyk, licznymi poradnikami i wiele więcej (a co tam, w taki dzień nawet nie wypada być skromnym;).

Dzisiejszy dzień, dzień urodzin Honmaru, to bardzo dobra okazja, aby podziękować wszystkim, za sprawą których tak naprawdę istniejemy, tym którzy czytają te słowa i odwiedzają nas, są z nami na dobre i na złe. Serdeczne dzięki wszystkim, którzy wspierają Honmaru w jakikolwiek sposób, czy to poprzez czynne działanie na rzecz serwisu, uczestnictwo w turniejach, przynależność do community, wypowiedzi na forum i stronie, czy nawet, zawsze cennym, wsparciu dobrym słowem. Dzięki wszystkim ludziom, do których trafia nasza praca i którzy wpisują w swoich przeglądarkach adres www.honmaru.pl wiemy, że to co robimy ma sens!

Pamiętajcie, że zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie opinie i słowa krytyki, ale także pochwały, szczególnie w taki dzień jak dzisiaj, przemyślenia odnośnie Honmaru i inne sprawy związane z serwisem zawsze chętnie przyjmujemy na forum w przeznaczonym do tego temacie Co sądzisz o Honmaru? Swoją drogą dla osób, którym może kiedyś powinęła się noga, we wspomnianym temacie czeka mały upominek;).

:urodziny: :pifko2: :yay: :drunk: :D/

Sto lat!

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat