Warning: Illegal string offset 'width' in /home/honmaru/domains/honmaru.pl/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/inc/schema/graphs/graph-organization.php on line 114 Warning: Illegal string offset 'height' in /home/honmaru/domains/honmaru.pl/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/inc/schema/graphs/graph-organization.php on line 115
Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Podsumowanie turnieju Samurai Shodown 4

Data: 07.12.2011 |
przez: Martins

Przykrą konieczność zakończenia najwspanialszych z dotychczas rozegranych zawodów na Honmaru cała forumowa społeczność okupiła poczuciem wielkiej straty osobistej, konkretniej mówiąc: bólu w serduszku. To był prawdziwy cios dla wielu pokoleń fanatyków serii Samurai Shodown i łzy z powodu tej straty leją się u „co poniektórych” do dzisiaj. Niemniej jednak po okresie głębokiej rozpaczy, nad boleśnie doświadczonymi honmarowymi duszyczkami nareszcie zaświecił promyczek oczyszczenia w postaci oficjalnego podsumowania „Legendy” na portalu. Robię to dla was bracia i siostry – stali bywalcy forumowego ogniska.

Niech od teraz jedyne łzy, jakie opuszczą wasze doświadczone przez okrutne widoki oczęta, będą krwawieniem radości, nie smutku. Jedenastu (a w zasadzie 10-u i pół człowieka – Action tribute) wybrańców losu stanęło na wysokości zadania i na stałe zapisali się w historii kosmosu. Oczywiście wypada mi także stwierdzić, iż wszyscy spisali się tak samo fajnie, ale oczywiście jak to zwykle w takich przypadkach bywa, ktoś stał się legendą bardziej, z kolei inna osoba zagrała w nim epizodyczną (ale nie mniej ważną) rolę. Lista „Najfajniejszych” przedstawia się następująco:

1. eq2D
2. wf6608
3. Martins
4. Aserot

Lubię się powtarzać, więc jeszcze raz wypada mi pogratulować czwórce szczęśliwców i podziękować wszystkim uczestnikom za poważne potraktowanie rangi zawodów i kompetentne oraz zażarcie widowiskowe rozgrywanie kolejnych batalii. Liczę także na to, że te mistrzostwa na dłużej zainteresowały tematem „niszowych, ale cudownych gier” większą ilość osób i w przyszłości podobne inicjatywy turniejowe będą na stałe gościć na łamach serwisu. Bo czyż to nie wspaniałe, że tak dużą ilość razy się „skrzywdziliśmy” niejednokrotnie wbijając najlepszemu kumplowi „z ławki” zimną stal między żebra ? – mniam…

Jeśli kogoś interesuje najbardziej pożądana przez ludzkość informacja w skali całego świata, czyli dlaczegóż był to najlepszy turek z dotychczas rozegranych, to zapraszam do archiwalnego już (chlip) tematu na forum.

Zobacz też:
System Samurai Shodown 4
Samurai Shodown 4 Combo system

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat