Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Telefon Xiaomi z kartą Citi Simplicity
Honmaru

Ed Boon broni online pass, ekskluzywna postać dla Xbox 360

Data: 19.04.2011 |
przez: Chris

Najbardziej znana i wpływowa twarz NetherRealm – Ed Boon opowiedział stronie eurogamer.net dlaczego system online pass’ów w nowym Mortalu jak i wszystkich grach w ogóle to dobry pomysł.
W pierwszej kolejności twórca MK podkreśla, że samo wprowadzenie takiego systemu nie ma na celu dzielenia społeczności graczy, lecz przeciwnie stworzenia swoistej wspólnoty. Przypomina przecież, że nikt kto dokona zakupy nowej gry nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów w związku z grą online, a jedynie ci, którzy zdobędą grę z drugiej ręki.

To jest zdaniem Boon’a głównym powodem takiej a nie innej polityki, która ma rekompensować przecież wszystkie miliony dolarów jakie zostały zainwestowane w produkt, a które to dolary nie wracają do ich kieszeni gdy ktoś kupuje używaną wersję gry.
Dla tych ostatnich przewidziano dwudniowy online trail, po którego upływie mogą oni zakupić online pass bez potrzeby dokupywania nowej gry, którą przecież już posiadają.
Kolejna ważna informacja dotyczy bezpośrednio posiadaczy konsoli Xbox 360, których przez cały ten czas trzymano w niepewności odnośnie ich ekskluzywnej postaci w nowym Mortal Kombat.
Jak wiemy wersja na PlayStation 3 posiada znanego z God of War Kratos’a, a tymczasem niema żadnych oficjalnych informacji odnośnie jego odpowiednika dla fanów 360’tki!.
Jedynie co mogliśmy usłyszeć to szczątkowe wypowiedzi Boon’a, który ubolewał nad tym faktem powołując się na tajemnicze okoliczności, które nie pozwoliły im pracować nad postacią.

„nie jestem upoważniony do rozmowy o tym, ale mogę Wam powiedzieć, że naprawdę chcieliśmy zrobić ekskluzywną postać dla 360, lecz to wszystko co mogę powiedzieć”

Na koniec Ed Boon odmówił sprecyzowania o jakich postaciach mówiono, ale zaakcentował swoją sympatię odnośnie Master Chief’a i Marcus Fenix.
Można, więc domniemywać, że jednak kiedyś może zobaczymy któraś z tych postaci w formie DLC, ponieważ do tej pory wszystko wskazywało na to, że to w momencie premiery gry tylko jedna platforma miała mieć przewagę nad inną w formie dodatkowego ekskluzywnego materiału.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat